Imatrikulácie prvákov

Pridal Marián Holica o 27.11.2019 08:48:47

Otvorenie školského roka 2019-2020

Aj keď mnohí z nás žijú ešte zážitkami z prázdnin, nadišiel čas, aby si žiaci opäť sadli do školských lavíc a ich učitelia sa znovu postavili za katedry. Nový desaťmesačný školský maratón sme odštartovali v pondelok 2. septembra v telocvični našej základnej školy.

Všetkým prítomným rodičom, pedagógom a žiakom sa prihovorila p. riaditeľka školy Mgr. Ľ. Pogádlová.

Osobitnú pozornosť venovala najmladším prvákom. Do školských lavíc s pripraveným voňavým šlabikárom si ich usadia nové pani učiteľky Mgr. J. Dórová a Mgr. J. Maslíková. Zmeny v školskom živote čakajú aj na našich piatakov s pani učiteľkami Mgr. A. Rosinovou a JUDr. L. Svetlošákovou. Aktuálny školský rok bude z hľadiska ďalšieho vzdelávania náročný aj pre našich deviatakov.

Všetkým želáme veľa zdravia a pracovného elánu, aby sme sa mohli tešiť z úspechov a pokroku, ktorý sa nám podarí spoločnými silami dosiahnuť!

nahlad obrazka z galerie nahlad obrazka z galerie nahlad obrazka z galerie nahlad obrazka z galerie Celý album ...
Pridal Marián Holica o 15.09.2019 19:22:37